УКРАЇНА ОРЕНДУЄ ППО ДЛЯ ЗАХИСТУ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН – ІГНАТ

10/2023

Україна орендує ППО для захисту в опалювальний сезон, про це повідомив речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини». Він підтвердив факт оренди, але додав, що західні партнери Києва проти розкриття більш детальної інформації щодо того, у яких саме країнах українці орендують ППО, повідомляє Міненерго.

Як зазначив спікер, в Україні вже існує практика, коли засоби ППО беруть в іноземних держав в оренду. Збільшити кількість ППО важливо напередодні зими, коли ворог може вдатися до масованих обстрілів енергоінфраструктури.

«Така практика у нас вже є. Зрозуміло, що кожна країна перш за все дбає про власний захист. Ніхто своє ППО просто так нам не віддасть. Чому так довго постачають ППО, чому дозовано? Бо не має її стільки у світі, щоб нам її віддати одразу. Треба з розумінням до цього підходити. Але, зрештою, ми підсилюємось, заходять нові комплекси. Нам треба більше, у нас кількість зараз відіграє велику роль» - сказав Юрій Ігнат

Він додав, що засоби ППО передбачають не лише установки, але й боєкомплекти до них. Тому напередодні зимового періоду дуже важливо збільшити їх кількість задля відбиття атак російського ворога.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial