ЗАПУЩЕНИЙ ЕНЕРГОБЛОК ТЕС ДОДАВ ДО ЕНЕРГОСИСТЕМИ 125 МВТ ПОТУЖНОСТІ – МІНЕНЕРГО

08/2023

На одній з ТЕС у прифронтовому регіоні включили в роботу енергоблок, який раніше було відключено через пошкодження, викликані бойовими діями. Він додав до енергосистеми 125 МВт потужності. Про це повідомляє Міненерго.

Вночі тимчасово окупована ЗАЕС втратила живлення з основної високовольтної лінії 750 кВ. Станцію було перепідключено на єдину доступну резервну лінію в 330 кВ. Орієнтовне місце пошкодження - неподалік від ЗАЕС. Після визначення стану лінії буде прийнято рішення щодо її подальшої роботи.

Також фіксується незначне зниження рівня води у ставку-охолоджувачі. Наразі він становить 16,20 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

Триває ворожий терор прифронтових та прикордонних з рф областей. Зокрема, у Донецькій області через бойові дії знеструмлено 110 населених пунктів. У Запорізькій області знеструмлено 69 населених пунктів. Також без світла залишається частина споживачів у Дніпропетровській, Харківській, Сумський, Херсонській, Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

У Дніпропетровській області з технологічних причин виникло займання в мережі розподільних ліній. Пожежу було ліквідовано підрозділами ДСНС. У Полтавській області через технологічне відключення без світла залишилось 1,8 тисячі споживачів, зокрема була знеструмлена лікарня міста Лубни.

Внаслідок несприятливих погодних умов відключені 14 населених пунктів у Сумський та Чернігівській областях. За минулу добу у Сумській області підключили 12 населених пунктів, відновлювальні роботи тривають. У місті Херсон залишаються без світла 11,3 тисячі споживачів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial