В УКРАЇНІ ПОЧАЛА ПРАЦЮВАТИ ЩЕ ОДНА МІСІЯ МАГАТЕ

07/2023

25 липня стартувала робота Місії МАГАТЕ щодо підтримки та допомоги з питань збереженості та безпеки джерел іонізуючого випромінювання в Україні, повідомила Державна інспекція ядерного регулювання України.

«Військова агресія рф призвела до значного негативного впливу на систему державного регулюючого контролю в Україні. Однак пріоритетом №1 має залишатись забезпечення захисту персоналу, населення, довкілля при використанні та виробництві джерел іонізуючого випромінювання. Я радий вітати експертів МАГАТЕ в Україні та впевнений, що робота Місії матиме ефективні результати», – сказав у вітальному слові в.о. голови Держатомрегулювання – головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Олег Коріков.

Місія організована МАГАТЕ на запрошення Української сторони. Головною метою Місії є надання допомоги Україні в забезпеченні постійного високого рівня радіаційної та ядерної безпеки радіоактивних речовин.

У ході місії експерти МАГАТЕ здійснять ряд інспекційних візитів на українські підприємства та проведуть оцінку поточної ситуації, визначать потреби задля подальшого надання міжнародної технічної допомоги.

Місія МАГАТЕ працюватиме в Україні до 31 липня 2023 року.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial