ЄВРОПЕЙСЬКА КОМІСІЯ І  МІНЕНЕРГО ПІДПИСАЛИ РОБОЧИЙ ПЛАН НА 2023 РІК

06/2023

Міністерство енергетики України і Європейська комісія підписали робочий план на 2023 рік, який спрямований на подальшу реалізацію Меморандуму про взаєморозуміння щодо стратегічного енергетичного партнерства, повідомляє пресслужба Міненерго.

«Сторони фокусуватимуться на реформах енергетичного ринку в Україні, які сприятимуть реконструкції енергетичної інфраструктури та об'єктів і спрямовані на декарбонізацію, перехід до чистої енергії та відбудову», – йдеться у повідомленні.

Документ визначає низку напрямів для спільної роботи України та Єврокомісії. Серед них: посилення енергоефективності, ядерна безпека, трансформація вугільних регіонів, нафтові резерви, інтеграція газового ринку та ринку електроенергії, розвиток відновлюваної енергетики, наука й інновації.

Робочий план на 2023 рік передбачає, що Україна та ЄС вживатимуть необхідних заходів та сприятимуть збільшенню потужностей для торгівлі електроенергією.

Обидві сторони співпрацюватимуть над створенням умов задля підтримки виробництва відновлюваної електроенергії, а також над впровадженням заходів зі встановлення систем накопичення енергії на об'єктах відновлюваної енергетики та модернізації мереж.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial