УКРЕНЕРГО НЕ ЗАСТОСОВУЄ ВІДКЛЮЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ У ЖОДНІЙ ОБЛАСТІ

04/2023

«Укренерго» повідомило, що зняло всі мережеві обмеження, які призводили до необхідності обмеження споживання. Диспетчерський центр «Укренерго» не застосовує відключення споживачів у жодній області.

Споживання вище, ніж у понеділок минулого тижня, що пов'язано з холодною погодою та завершенням опалювального сезону в окремих регіонах.

Генерація: Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. При цьому в енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. Імпорт відсутній.

Обмеження у мережах НЕК «Укренерго» відсутні.

Складна ситуація з електропостачанням залишається у регіонах вздовж лінії фронту, де населені пункти постійно потерпають від обстрілів росіян та пошкоджуються мережі електропостачання.

Зокрема на Донеччині росіяни обстріляли енергетичну інфраструктуру. Внаслідок цього були локальні перебої в електропостачанні. Відновлення живлення ускладнюється безпековою ситуацією у цих регіонах.

Ремонти: Через пошкодження ключових високовольтних підстанцій, які були завдані агресором протягом останніх шести місяців, надійність живлення споживачів більшості регіонів України значно знижена. Тому ремонтні роботи для підвищення надійності живлення споживачів продовжуються на всіх об’єктах «Укренерго», які зазнали масованих атак росіян.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial