“Укренерго” продовжило обмеження енергопостачання на Житомирщині

03/2023

"У Житомирській області через значні пошкодження мереж, внаслідок неодноразових атак росіян, застосовуються обмеження споживання", – йдеться у повідомленні компанії.

Наразі енергетики докладають зусилля для усунення мережевих обмежень та підвищення надійності живлення Житомирщини.

В інших регіонах обмежень у мережах "Укренерго", які б призводили до необхідності обмеження споживачів, 24 березня немає.

За інформацією оператора систем передачі, складною залишається ситуація у регіонах вздовж лінії фронту, де ворог постійними артобстрілами пошкоджує мережі. Через небезпеку обстрілів ремонтних бригад відновлення електропостачання у цих регіонах ускладнене.

Загалом станом на 10:30 24 березня споживання електроенергії в країні значно нижче, ніж у п'ятницю минулого тижня. Це пов'язано зі значним потеплінням.

Наразі працюють усі види електростанцій. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Активна робота гідроелектростанцій зберігається протягом доби і додатково зростає, покриваючи пікові години споживання в енергосистемі. Також триває незначний імпорт електроенергії.

На всіх об’єктах "Укренерго", пошкоджених російськими масованими атаками, тривають відновлювальні роботи.

Як повідомляла "Українська енергетика", обмеження енергопостачання діють на Житомирщині з останнього масованого ракетного обстрілу 9 березня. Тоді були зафіксовані обстріли енергооб’єктів у Київській, Миколаївській, Харківській, Запорізькій, Одеській, Дніпропетровській та Житомирській областях.

Графікові або аварійні обмеження споживання електроенергії в Україні застосовуються регулярно з початку масованих ракетних обстрілів та атак безпілотників на українську енергетичну інфраструктуру, які розпочались 10 жовтня 2022 року.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial