ДТЕК застосував графіки відключень е/е у кількох районах Києва

03/2023

"У частині Голосіївського, Святошинського, Шевченківського та Солом'янського районів відбуваються відключення згідно стабілізаційних графіків (графік погодинних відключень)", – йдеться у повідомленні компанії.

Через існуючі пошкодження енергосистеми, енергооб'єкти не можуть передавати енергію, яка на даний час необхідна мешканцям цих районів.

"Тому за командою "Укренерго" були частково застосовані стабілізаційні відключення згідно з графіками", – зазначили у ДТЕК.

Перевірити інформацію щодо поточних відключень або ознайомитись з графіком можна за посиланням.

Як повідомляла "Українська енергетика", всю ніч на 9 березня тривала 15-та масована ракетна атака росіян на енергетичну інфраструктуру країни. Станом на 6:30 9 березня були зафіксовані обстріли енергетичних об’єктів у Київській, Миколаївській, Харківській, Запорізькій, Одеській, Дніпропетровській та Житомирській областях.

Станом на вечір 9 березня енергетики відновили електропостачання у більшості областей, де були пошкодження енергетичних об’єктів.

Масовані ракетні обстріли та атаки безпілотників на українську енергетичну інфраструктуру розпочалися 10 жовтня 2022 року. З тих пір в Україні регулярно застосовувалися графікові або аварійні обмеження споживання електроенергії.

У лютому 2023 року енергетикам вдалося відновити стабільність енергосистеми. Станом на 8 березня дефіцит потужності в енергосистемі був відсутній вже 25 день поспіль і не прогнозувався надалі.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial