“Укренерго” застосувало обмеження постачання е/е в трьох областях

03/2023

"Внаслідок атаки є пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури. Тому обмеження будуть застосовані у Житомирській, Харківській та Одеські областях", – йдеться у повідомленні компанії.

За інформацією "Укренерго", наразі триває відновлення роботи енергосистеми, електропостачання поступово відновлюється.

Ремонтні бригади вже виїхали для усунення наслідків обстрілів та відновлення живлення.

Всю ніч 9 березня тривала 15-та масована ракетна атака росіян на енергетичну інфраструктуру країни. Для зменшення ризиків були превентивно застосовані обмеження у всіх регіонах.

Внаслідок масованої ракетно-дронової атаки енергетична компанія ДТЕК застосувала екстрені відключення світла у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях.

"Через атаку ворога у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях застосовуються екстрені відключення світла",  йдеться у повідомленні компанії.

За інформацією мера столиці Віталія Кличко, після ракетної атаки, у зв’язку з екстреними відключеннями електроенергії, 40% споживачів столиці наразі без опалення. Водопостачання працює в штатному режимі.

Як повідомляла "Українська енергетика", масовані ракетні обстріли та атаки безпілотників на українську енергетичну інфраструктуру розпочалися 10 жовтня 2022 року. З тих пір в Україні регулярно застосовуються графікові або аварійні обмеження споживання електроенергії.

У лютому 2023 року енергетикам вдалося відновити стабільність енергосистеми. Станом на 8 березня дефіцит потужності в енергосистемі був відсутній вже 25 день поспіль і не прогнозувався надалі.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial