В “Укренерго” розповіли, що сьогодні відбувається з лімітами на електрику

02/2023

Споживання електроенергії залишається на тому ж рівні, як і вчора, дефіциту генерації немає.

Як повідомляє прес-служба НЕК "Укренерго" в Telegram, в ремонт виведений енергоблок на одній з електростанцій. Це компенсується посиленою роботою гідроелектростанцій, які через повінь мають достатньо ресурсів. Також продовжується імпорт електроенергії зі Словаччини.

"Споживання - на рівні робочого дня понеділка і залишається суттєвим. Дефіцит потужності в енергосистемі поки відсутній. Це означає, що електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб покрити споживання", - йдеться в повідомленні.

"Через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні не доводилися. Відповідно до зростання споживання можливе застосування відключень. Заміри фактичного споживання в областях України проводяться відповідно до графіка. В Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще діють незначні мережеві обмеження", - повідомили в прес-службі.

До того ж енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи на ряді електростанцій, які отримали значні пошкодження від ракетних і дронових атак росіян. Також ремонтні роботи безперервно ведуться на всіх пошкоджених об'єктах магістральних мереж "Укренерго" для усунення мережевих обмежень і передачі необхідного обсягу електроенергії від генерації до споживачів.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial