ДТЕК збільшує виробництво електроенергії на звільненій від окупантів Трифонівській СЕС

02/2023

Компанія ДТЕК ВДЕ відновила роботу 2/3 інверторів Трифонівської СЕС, що дозволяє нарощувати генерацію електроенергії в енергосистему України.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"Велика подяка захисникам та захисницям, які відвойовують нашу українську землю – село за селом, місто за містом – до повернення всіх областей та виходу на кордони нашої держави. Співробітники Трифонівської СЕС запропонували віддячити особисто військовим, які базувалися саме поруч з нашою сонячною станцією і ми цю ідею підтримали", – цитує прес-служба компанії слова генерального директора ДТЕК ВДЕ Олександра Селищева.

Для швидкої відбудови на території станції розгорнуто будмістечко, до відновлюваних робіт залучені місцеві жителі. ДТЕК ВДЕ веде перемовини з Херсонобленерго стосовно ремонту  обладнання на підстанції, щоб збільшити обсяги видачі електроенергії в мережу.

"Військові зробили свою справу, зараз наша черга зробити свою – ми намагаємося максимально швидкими темпами відновлювати станцію, щоб вона повноцінно генерувала електроенергію для потреб України", – заявив Селищев

Військовому підрозділу, який брав участь у визволенні Херсонської області, де знаходиться СЕС, співробітники ДТЕК ВДЕ передали 50 портативних зарядних пристроїв.

Трифонівська СЕС – перший об’єкт ДТЕК ВДЕ, над яким компанія відновлює контроль після звільнення ЗСУ української території від російських окупантів.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial