На вихідних ситуація зі світлом в Україні може покращитися – “Укренерго”

01/2023

Протягом вихідних, 14-15 січня 2023 року в Україні має покращитися ситуація з електроенергією. Це повʼязано з очікуваним потеплінням, яке дозволить зменшити обсяги відключень.

Як зазначив в ефірі телемарафону голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький, вища температура повітря сприятиме зниженню споживання електроенергії.

"На вихідних у нас очікується потепління, і нам знову буде легше "упакувати" споживання в той обсяг генерації, який ми маємо", – наголосив він.

За словами Кудрицького, українські енергетики працюють над збільшенням генерації та прискоренням відновлення енергооб’єктів, зруйнованих чи пошкоджених під час російських атакам, щоб зменшити обмеження споживання електроенергії.

"Ми зараз працюємо над тим, щоб "витиснути" з енергосистеми всі генеруючі потужності, які в ній потенційно є, прискорити ті ремонти, які можна прискорити, і зробити так, щоб наявної генерації у нас ставало все більше і більше", – пояснив він.

Глава правління НЕК "Укренерго" зауважив, що українцям важливо і в подальшому економно споживати електроенергію. Це особливо актуально в період холодів коли споживання значно зростає, а покрити його наявними потужностями не виходить.

"Чим більше ми заощадимо електроенергії, тим більше її дістанеться нашим же співгромадянам, з якими ми мешкаємо в одній країні і в одній енергосистемі", – додав Кудрицький.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial