Голова Укренерго про ракетну атаку: Ворогу не вдалося погасити енергосистему

12/2022

Українська енергосистема зазнала пошкоджень під час ракетної атаки в четвер, 29 грудня, але погасити її росіянам не вдалося. Про це сказав голова правління Укренерго Володимир Кудрицький в ефірі єдиного телемарафону.

"Після десятої масованої ракетної атаки енергосистема відновлюється у плановому режимі — ворогу не вдалося досягти тих цілей, які він, очевидно, перед собою ставив, погасити нашу енергосистему не вдалося", – констатував Кудрицький.

"На цей момент частину генеруючих потужностей у системі відновлено, але є значні пошкодження мережі та деяких електростанцій. Вони пов’язані з тим, що це була не одна ракетна атака, а по суті серія атак. Все почалося вночі з серії атак дронами, потім була масована ракетна атака, а потім ще декілька атак системами С-300 по Харківщині та Миколаївщині. Тобто ворог намагався стріляти сьогодні всім, що має, але глобальної цілі не досяг", – додав Кудрицький.

Він сказав, що через значні пошкодження мереж існують проблеми з тим, щоб доставляти електроенергію на Харківщині, Київщині, Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Львівщині.

Голова правління Укренерго зазначив, що ремонтні роботи активно ведуться, і закликав громадян споживати електроенергію економно, по черзі вмикати енергомісткі прилади та бажано починати користуватися електрикою через 20 хвилин після її включення, щоб не створювати додаткової напруги на мережі та не провокувати нові відключення.

Вранці 29 грудня країна-терорист Росія зробила нову спробу атакувати цивільну критичну інфраструктуру України далекобійними ракетами та дронами.
Було випущено близько 70 ракет, 54 з них збила ППО ЗСУ.
Росія, найімовірніше, і надалі завдаватиме ракетних ударів по критичній інфраструктурі України, але не на такому рівні, повідомив начальник ГУР Буданов.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial