ЧЕРЕЗ НЕГОДУ У 16 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ПРОБЛЕМИ З ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЄЮ — МВС

11/2023

Через негоду на 14 автодорогах України перекрито рух транспорту, у 16 областях знеструмлені населені пункти, написав у Telegram міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

В Одеській області найскладніша ситуація на півночі та півдні регіону. Снігові перемети сягають півтора метра. До ліквідації наслідків негоди залучені рятувальники, поліцейські, нацгвардійці, прикордонники. Відбуксовано понад 500 автомобілів, зокрема 14 автобусів та 12 автомобілів екстреної допомоги.

На Миколаївщині  перекрито рух на 10 ділянках доріг, перемети сягають 2 метрів. Підрозділи ДСНС залучалися до ліквідації наслідків негоди 49 разів, 75 автомобілів відбуксовано.

У Черкаській області поблизу міста Кам’янка ускладнено рух. Поліцейські організували рух транспорту у реверсному режимі, близько 40 вантажних автомобілів зупинені на відстій. Рятувальники розгорнули пересувні пункти обігріву.

Загалом на території України знеструмлено 2019 населених пунктів у 16 областях, 1370 вантажних транспортних засобів перебувають у місцях тимчасового відстою, відбуксовано 840 автомобілів.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial