ЕНЕРГОАТОМ: ЦЬОГО РОКУ РЕАЛІЗУВАЛИ 11 ПУНКТІВ КЗППБ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ АЕС

11/2023

НАЕК «Енергоатом» виконала 1091 з 1295 заходів програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України. За 2023 рік виконано 11, повідомила пресслужба компанії.

«З метою підвищення рівня безпеки експлуатації енергоблоків та надійності їхньої роботи, зменшення ризиків виникнення надзвичайних ситуацій на АЕС та підвищення ефективності управління аваріями ДП «НАЕК «Енергоатом» реалізовує Комплексну (зведену) програму підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій України (КзППБ). Загалом програма містить 1295 заходів, з яких вже виконано 1091», – йдеться у повідомленні компанії.

До повного виконання програми Енергоатому залишилося здійснити 204 заходи, виконання 36 з яких співфінансується кредитними коштами ЄБРР/Євратом. Упродовж 2023 року компанія має впровадити 17 заходів, і вже виконано 11 з них.

Також достроково в часткових обсягах виконано 12 заходів, зокрема:

  • для ПАЕС-3 реалізовано 8 заходів;
  • для РАЕС-2 реалізовано в повному обсязі 1 захід;
  • для ХАЕС-2 реалізовано 3 заходи.

Витрати на реалізацію КзППБ здійснюються коштом  від реалізації електричної та теплової енергії, а також за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial