САНКЦІЇ ПРОТИ РОСАТОМУ – ПИТАННЯ НАЙБЛИЖЧОГО ЧАСУ – ГАЛУЩЕНКО

11/2023

Цивілізований світ має запровадити санкції проти «Росатому» і припинити використовувати ядерні технології країни-агресора. Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко під час зустрічей з сенаторами США у Вашингтоні.

Очільник Міненерго привітав рішення Комітету у закордонних справах Палати представників США щодо підтримки законопроєкту про передачу Україні заморожених активів рф.

«Наступний етап та справа найближчого часу - це санкції проти «Росатому» та створення всіх передумов, аби світ припинив використовувати ядерні технології ворога. Абсурд, коли країна-член МАГАТЕ окупувала атомну станцію іншої країни МАГАТЕ, порушивши усі стовпи ядерної та радіаційної безпеки. І водночас продовжує продавати свої технології і отримувати від цього надприбутки, які витрачає потім на фінансування війни»,  - наголосив він.

Герман Галущенко зазначив, що Україна не просто працює в цьому напрямку, а вже має відповідні успіхи.

«Ми поставили крапку в монополії рф на ринку ядерного палива. Ми маємо унікальне Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива та плануємо побудувати завод з виробництва контейнерів для його зберігання. І ми не зупинимося», - резюмував міністр.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial