Українцям варто готуватися до підвищення тарифів на світло й модернізувати житло — експерт

04/2023

Українцям варто готуватися до підвищення тарифів на електроенергію і модернізувати своє житло, щоб воно споживало менше енергії. Про це сказала президент DiXi Grouр Олена Павленко в ефірі телемарафону.

"Не варто сподіватись, що через п’ять років у нас буде модернізована інфраструктура, якщо ми не доплачуємо за неї. Слід очікувати підвищення тарифів. Я не думаю, що воно буде негайне. Я не думаю, що воно буде надзвичайно високе – в шість разів, як розказують. Я думаю, що це буде повільно і поступово, невеликими етапами", - сказала вона.

За її словами, український уряд має розказати, коли і як планується підвищувати тарифи. А також відкрити якомога більше програм для того, щоб кожен міг підготуватися до цього підвищення. Мова йде про використання енергоефективних технологій: заміна вікон, ізолювання будинків, щоб вони менше споживали тепла чи енергії.

Павленко зазначила, що українці мають готуватись як до складного літа, бо енергоінфраструктура піде в ремонти і потрібно буде економити, так і до складної зими, бо ворог може продовжувати обстріли енергетики знову.

Також, за її словами, уряд має розказати, куди підуть кошти на підвищення тарифів.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial