УРЯД ДАНІЇ ПЕРЕДАСТЬ УКРАЇНІ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ВАГОЮ 40 ТОНН

04/2023

Уряд Данії в рамках двостороннього співробітництва передасть Україні енергетичне обладнання вагою 40 тонн, повідомила пресслужба Міністерства клімату, енергетики та комунальних послуг Данії.

Данська допомога це чотири низьковольтні трансформатори з аеропорту Копенгагена, а також релейний захист і сталеві дроти, придбаних компанією Energinet для захисту електромережі та електроустановок.

Релейний захист призначений для контролю роботи електрообладнання. У разі аварії або припинення роботи пошкоджену частину мережі буде відключено, щоб запобігти поширенню аварії.

Сталеві дроти будуть підключені до повітряних ліній, підвішених над землею, і допоможуть транспортувати електроенергію на великі відстані в Україні. Grundfos також надає обладнання для водопостачання, зокрема водяні насоси, теплообмінники та резервуари для води.

Загалом буде передано понад 40 тонн енергетичного обладнання. Закупівля обладнання компанією Energinet фінансується Міністерством закордонних справ Данії в рамках надзвичайної допомоги Україні.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial