УКРЕНЕРГО: ЧЕРЕЗ ПОТЕПЛІННЯ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ ЗНАЧНО СКОРОТИЛОСЯ

03/2023

Споживання електроенергії в Україні значно нижче, ніж у п'ятницю минулого тижня, що пов'язано зі значним потеплінням. Про це повідомляє «Укренерго».

Генерація: працюють усі види електростанцій. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Активна робота гідроелектростанцій зберігається протягом доби і додатково зростає, покриваючи пікові години споживання в енергосистемі. Також триває незначний імпорт електроенергії.

Обсяг доступної потужності генерації підвищує операційну безпеку енергосистеми та дозволяє проводити ремонти на деяких електростанціях, зазначають в компанії.

Обмеження: У Житомирській області через значні пошкодження мереж, внаслідок неодноразових атак росіян, застосовуються обмеження споживання.

В інших регіонах обмежень у мережах «Укренерго», які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає.

Складною залишається ситуація у регіонах вздовж лінії фронту, де ворог постійними артобстрілами пошкоджує мережі. Через небезпеку обстрілів ремонтних бригад відновлення електропостачання у цих регіонах ускладнене. Ремонти: Найбільші зусилля докладаються наразі для усунення мережевих обмежень та підвищення надійності живлення Житомирщини.

Поділитися:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial